: +90 212 282 95 95

Altın Mikro İğneli Radyofrekans

Tek başına veya diğer tedavilerle kombine edilerek sıklıkla uyguladığım  Altın Mikro İğneli radyofrekans sayesinde  cildin özelliğine ve ihtiyacına göre önceden belirlediğim doz ve derinlikte kontrollü bir travma yaratıp, ciltte oluşan hasarın  onarılmasını sağlıyorum.

 

Cildi güneş hasarından dolayı kızarık ve lekeli olanlarda, gözenekleri belirgin ve yağlı olanlarda, kırışıklık sorunu olan ve dolgu ya da toksin yaptırmak istemeyenlerde, dolgu ve toksin yapmalarına rağmen ciltlerinde sarkma ve yumuşaklık olan kişilerde , rozace (gül hastalığı) veya kılcal damarları yüzeyde olan ciltlerde tedavi önerim Altın Mikro İğneli Radyofrekans.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.

Sizden Gelenler

Görüşlerinizi bildiriniz.

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018