Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında  Vellashape, MicroPlus gibi cihaz uygulamalarından bahsedebiliriz. Bölgesel incelmede en etkili yöntem kişinin ihtiyacına gore değişmekle birlikte, yapılacak uygulama, seans sayısı ve gerektiğinde konbine edilecek tedaviler hekim tarafından planlanmalıdır.

Velashape

‘’Vela’’ teknolojisi radyofrekans ve infrared ikilisinin etkisiyle cilt dokusunu adeta ütüleyen VelaShape,

karın, basen, bacak ve göbek bölgesindeki fazlalıkların giderilmesinde son derece etkilidir. Bu uygulamada hedef; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek,yağ yakımını hızlandırmak, yeni kolajen sentezini artırarak selüliti azaltmak ve bölgesel incelme yapmaktır. Cildin alt tabakalarına nüfuz eden radyofrekans dalgaları, bölgedeki bağ dokusundaki elastik lifleri yoğun şekilde ısıtır. Bu ısı kolajen liflerinin üretimini uyararak hem liflerin yoğunluğunu, hem de dokudaki dağılımını yeniden düzenler, kızıl ötesi ışınlar yardımıyla bölgenin kan dolaşımı artırır. Aplikatör yardımıyla ritmik dermal bir masaj ve lenf drenajı sağlar ve aynı zamanda hızlı yağ yakma özelliği ile bölgesel zayıflamada etkili olur.

MICROPLUS

Bölgesel zayıflamada tercih edilen Microplus uygulamasında kaslar uyarılır, bu da kas tonisitesinin artışı ve artan enerji ihtiyacını karşılamak üzere çevre yağ dokularının kullanılması ile sonuçlanır. Uygulandığı bölgede etkisi ilk seanstan itibaren fark edilir. Ayrıca özel akımı sayesinde kolajen yapımını uyardığı için ;
✅Sarkmaya bağlı tedavilerde
✅Karın, Bacak, Kol, Popo, Sırt, Yüz germede
✅Lenf drenajında
✅Bölgesel incelme ve şekillendirmede
✅Selülit tedavisinde
✅Ödem sorununun çözümünde son derece etkilidir

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.

Soru & Cevap

 • 18 Eylül 2019
  Dilşat Tan

  Velashape ve göz altı ışık dolgusu uygulamalarınızın fiyatı nedir acaba teşekkürederim

 • 27 Eylül 2019
  Betül Şengör

  Merhaba, fiyat ve detaylı bilgi için kliniğimizi arayabilirsiniz.
  Cellest klinik 02122829595

Görüşlerinizi bildiriniz.

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2019