Altın Mikro İğneli Radyofrekans

Altın Mikro İğneli Radyofrekans

Altın iğne, cildin kendi kollajenini üretmesi için mikro iğneleme tekniği ile cildi uyaran bir yöntemdir. Altın iğne tek başına Scarlet S cihazı ile uygulanabileceği gibi; beraberinde PRP, vitamin veya somon DNA ile de kombine edilebilir. Tek başına veya diğer tedavilerle kombine edilerek sıklıkla uyguladığım  altın iğne radyofrekans Scarlet S sayesinde cildin kendi özelliğine yani ince veya kalın, ya da kuru veya yağlı olmasına göre belirlediğim dozlarda ve uygun derinliklerde “kontrollü” bir travma yaratıp, bu travmayı onarmasını tetikleyerek cildi uyarmış oluyoruz. Uyarılmış cilt altın iğne radyofrekans sayesinde yeni kollajen yapımını da eş zamanlı arttrmış oluyor.

Cildi güneş hasarından dolayı kızarık ve lekeli olanlarda, gözenekleri belirgin ve yağlı olanlarda, kırışıklık sorunu olan ve dolgu ya da toksin yaptırmak istemeyenlerde, dolgu ve toksin yapmalarına rağmen ciltlerinde sarkma ve yumuşaklık olan kişilerde , rozace (gül hastalığı) veya kılcal damarları yüzeyde olan ciltlerde tedavi önerim Altın Mikro İğneli Radyofrekans.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.