Altın Mikro İğneli Radyofrekans

Altın Mikro İğneli Radyofrekans

Altın iğne, cildin kendi kollajenini üretmesi için mikro iğneleme tekniği ile cildi uyaran bir yöntemdir. Altın iğne tek başına Scarlet S cihazı ile uygulanabileceği gibi; beraberinde PRP, vitamin veya somon DNA ile de kombine edilebilir. Tek başına veya diğer tedavilerle kombine edilerek sıklıkla uyguladığım  altın iğne radyofrekans Scarlet S sayesinde cildin kendi özelliğine yani ince veya kalın, ya da kuru veya yağlı olmasına göre belirlediğim dozlarda ve uygun derinliklerde “kontrollü” bir travma yaratıp, bu travmayı onarmasını tetikleyerek cildi uyarmış oluyoruz. Uyarılmış cilt altın iğne radyofrekans sayesinde yeni kollajen yapımını da eş zamanlı arttrmış oluyor.

Cildi güneş hasarından dolayı kızarık ve lekeli olanlarda, gözenekleri belirgin ve yağlı olanlarda, kırışıklık sorunu olan ve dolgu ya da kas gevşetici kırışıklık tedavisi yaptırmak istemeyenlerde, dolgu ve kırışıklık tedavisi yapmalarına rağmen ciltlerinde sarkma ve yumuşaklık olan kişilerde , rozace (gül hastalığı) veya kılcal damarları yüzeyde olan ciltlerde tedavi önerim Altın Mikro İğneli Radyofrekans.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Uzman Dr. Betül Şengör, ameliyatsız yüz germe teknikleri (Scarlet S, Geneo), kırışıklık tedavisi, dolgu (hyaluronik asit) uygulamaları üzerine yoğun çalışmaktadır. Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında 2002 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.