Bölgesel Zayıflama

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında Vellashape, Microplus gibi cihaz uygulamalarından bahsedebiliriz. Bölgesel incelmede en etkili yöntem kişinin ihtiyacına göre değişmekle birlikte, yapılacak uygulama, seans sayısı ve gerektiğinde konbine edilecek tedaviler hekim tarafından planlanmalıdır.

VELASHAPE

"Vela" teknolojisi radyofrekans ve infrared ikilisinin etkisiyle cilt dokusunu adeta ütüleyen VelaShape; karın, basen, bacak ve göbek bölgesindeki fazlalıkların giderilmesinde son derece etkilidir. Bu uygulamada hedef; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek, yağ yakımını hızlandırmak, yeni kolajen sentezini artırarak selüliti azaltmak ve bölgesel incelme yapmaktır. Cildin alt tabakalarına nüfuz eden radyofrekans dalgaları, bölgedeki bağ dokusundaki elastik lifleri yoğun şekilde ısıtır. Bu ısı kolajen liflerinin üretimini uyararak hem liflerin yoğunluğunu, hem de dokudaki dağılımını yeniden düzenler, kızıl ötesi ışınlar yardımıyla bölgenin kan dolaşımı artırır. Aplikatör yardımıyla ritmik dermal bir masaj ve lenf drenajı sağlar ve aynı zamanda hızlı yağ yakma özelliği ile bölgesel zayıflamada etkili olur.

MICROPLUS

Bölgesel zayıflamada tercih edilen Microplus uygulamasında kaslar uyarılır, bu da kas tonisitesinin artışı ve artan enerji ihtiyacını karşılamak üzere çevre yağ dokularının kullanılması ile sonuçlanır. Uygulandığı bölgede etkisi ilk seanstan itibaren fark edilir. Ayrıca özel akımı sayesinde kolajen yapımını uyardığı için ;

 • Sarkmaya bağlı tedavilerde
 • Karın, Bacak, Kol, Popo, Sırt, Yüz germede
 • Lenf drenajında
 • Bölgesel incelme ve şekillendirmede
 • Selülit tedavisinde
 • Ödem sorununun çözümünde son derece etkilidir
Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 • 1
  1 answers
  DİLŞAT T 27.08.2021 23:52:40

  Velashape ve göz altı ışık dolgusu uygulamalarınızın fiyatı nedir acaba teşekkürederim

  1
  • doktor
   27.08.2021 23:52:48

   Merhaba, fiyat ve detaylı bilgi için kliniğimizi arayabilirsiniz.

 

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.