Çene Dolgusu

Çene Dolgusu

Yaşlanma süreci ve genetik nedenler çene ucu ve çene hattının ideal görüntüsünden uzaklaşmasına yol açar. Bu da kişinin daha yaşlı ve yorgun bir ifadeye sahip olmasına neden olur. Bu gibi durumlarda yüzün orantılı, çok daha genç ve dinamik görünmesini sağlayan hyaluronik asit dolgu uygulaması tercih edilir. Çene ucuna enjekte edilen bu dolgu, başla bir değişle çene ucu dolgusu işlemi yaklaşık 20 dakika surer, işlem sonrasında morarma olabilir, ortalama 3 gün içinde geçer. Çene dolgusunun etkisi 12 ile 15 ay surer.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.