Düğününüzde Bir Yıldız Gibi Parlamak için Arının Işıldayın ve Canlanın!

Düğününüzde Bir Yıldız Gibi Parlamak için Arının Işıldayın ve Canlanın!

Büyük ve büyülü geçmesi istenen güne 2 ay kaldıysa cildimiz ve vücudumuz için arınma, ışıldama ve canlanma programını başlatalım.

Yüzümüzün acil ihtiyaçları arasında temel bakım olabilir. Temel bakım sonrası haftada bir seans yüzeysel, kimyasal peeling yapılabilir. Peeling’in sivilceleri kurutma ve siyah noktaları temizleme etkisi müthiştir.

0,5 – 3,5 mm‘ye kadar cilt altına inebilen bu sistem, geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi verebilmekte ve böylece ciltteki çeşitli problemler ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir şekilde çözülebilmektedir. İşlemden sonra ciltte mikro kanallar açıldığından cilde büyüme faktörü, vitamin, antioksidan vs. içeren serumlar verilmesi veya PRP uygulanması uygulamanın etkinliğini arttırmaktadır.

Eğer haftada 2 defa 20 dakika ayırabilirsek Kırmızı Led Işık Terapisi’nin canlandırıcı sağlık kazandıran ışığı ile cildimiz ışıldar. Dünyada cilt gençleştirmede kullanılan FDA onayı almış, üstelik yaz aylarında da hiçbir riski olmayan bir ışık tedavisidir. Belirli bir dalga boyunda fibroblast adı verilen kollajen üreten hücreleri de uyararak enerjisini düzenler ve ciltte hafif bir lifting etkisi yaratır. Ayrıca bu hücrelerin destek doku için önemli olan hyaluronik asit üretme görevleri için de iyi bir tetik olup cilde nem kazandırma etkisi de vardır.

Düğüne 2 hafta kala, haftada 2 defa yapılan oksijen bakımı da makyajı daha iyi taşınmasını sağlayan bir bariyer görevi görür. Oksijen bakımı yapılacağı günlerde ağızdan antioksidan vitaminlerin alınması, oksijenin ciltte daha olumlu etki yaratmasına destek olmaktadır.

Bütün bu işlemler dışında; altın mikroiğneli Scarlet S ile radyofrekans uygulamasıyla yaklaşık yarım saat içinde cildin tamamında gözle görülür bir yenilenme sağlanabilir. Scarlet S, derinin tüm katmanlarına –epidermise ve dermise- altın mikro iğnelerle tek seferde inebilen fraksiyonel radyofrekans teknolojisi ile cildin yaşlanma etkilerini geriye çevirmeye yardımcıdır. 0,5 – 3,5 mm‘ye kadar cilt altına inebilen bu sistem, geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi verebilmekte ve böylece ciltteki çeşitli problemler ameliyata gerek kalmadan son derece pratik bir şekilde çözülebilmektedir. İşlemden sonra ciltte mikro kanallar açıldığından cilde büyüme faktörü, vitamin, antioksidan vs. içeren serumlar verilmesi veya PRP uygulanması uygulamanın etkinliğini arttırmaktadır. Aylık periyodlarla 3 seans yeterlidir.

Gelelim vücudumuza…

Vücudumuzu ölü deriden arındırmak için peelingle başlayan ve rahatlatıcı etkisi de olan masajla daha canlı ve sıkı bir cildimiz olabilir.

Eğer kilo fazlamız varsa o zaman da hala vaktimiz var demektir. Bu süre içinde diyetisyen kontrolünde detoks ve beslenme programları uygulanabilir. Ayrıca bölgesel zayıflamayla ilgili olarak kişi değerlendirildikten sonra uygun programa haftada 2 veya 3 gün gelinmek üzere alınabilir. Doğru seçilmiş bir programla zayıflamamak ve selülitsiz sıkı bir vücuda sahip olmamak mümkün değil.

Selülit problemi herkesin artık çok iyi bildiği gibi çok faktörlü bir sorundur. Oluş nedenlerinin başında genetik yatkınlık vardır. Ancak mutlaka dolaşım bozukluğu ve üzerine binen düzensiz cilt altı yağ depolanmalarıyla beraber bazen ağrılı da olabilen fibröz bantların da olduğu bir durumdur. Birincil tedavi lenf drenaj ve masajdır. Gerekiyorsa mezoterapi veya karboksiterapi ile kombine tedaviler yapılır.

Diyet ve spor yaptığınız halde vücudunuzun belirli bölgelerindeki fazlalıklardan kurtulamıyorsanız ve liposuction operasyonu yaptırmak istemiyorsanız Ameliyatsız Lazer Lipoliz SculpSure Cynosure 25 dakikada ameliyatsız çözüm sunuyor.

Yine VelaShape III eşsiz, kullanımı kolay, eve kapanmayı gerektirmeyen, konforlu, derinlemesine etkili, gelişmiş klinik protokolleri ile tutarlı sonuçlar veren, tekrarlanabilir selülit ve vücut şekillendirme tedavisi sunuyor.

VelaShape III, IR (kızıl ötesi), bi-polar RF (radyofrekans) ve vakum teknolojilerinin birleşimi ile yağ hücrelerinin (adipositler), bunların çevrelerini saran fibröz septalı bağ dokusunun ve altındaki dermal kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasını sağlar. Elektrotların optimal tasarımı ve vakumun eşanlı uygulanması ısının daha derine, daha hızlı bir şekilde nüfuz etmesini sağlar bu da dolaşımı, lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen oluşumunu arttırır. Sonuç; cilt gevşekliğinde ve hacminde bölgesel azalma, cildin yapısında genel iyileşme ve selülitli görünümün düzelmesi.

Kaslarda zayıflık veya spora fazla vakit ayrılamıyorsa bir pasif egzersiz cihazı ile karına mekik çektirme veya popo ve basene kas çalıştırma hareketleri yaptırılabilir.

Saçların nemlenmesi, beslenmesi ve hacimlerinin artması için direkt saçlı deriye vitamin kokteylleri uygulanabilir. Bu karışımların içerisinde aminoasitler, mineraller, nem veren özel solüsyonlar da bulunmaktadır. Saç mezoterapisinde çok önemli olan biotin, bepanten, minoksidil, dolaşım düzenleyici ajanlar gibi birçok yararlı element de direkt saçı besleyen köklere ulaşabilsin diye saç derisine verilerek kısa zamanda sonuç alınabiliyor.

Mezoterapi tabancası ve ilerleyen teknoloji sayesinde acısız olarak mezoterapi uygulanabilmekte ve işlem bittiği zaman günlük hayata hemen geri dönülebilmektedir.

Haftada bir 4 seans, daha sonra 15-30 günde bir uygulama ile cilde ihtiyacı olan elementler direkt olarak verildiği zaman hücreler besleniyor.

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.