Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik Asit Nedir?

Hyaluronik Asit Nedir ?

Cildin bağ dokusunun ana maddesi olan Hyaluronik asit dolgusu, su tutma yeteneği çok yüksek olan bir protein-şeker kompleksidir ve insan dokusuyla uyumludur. Uygulandığında vücudun kendi hyaluronik asitiyle birleşerek, cildi kolajen üretmesi için tetikler ve enjekte edilen dokular nemlenerek doğal hacimlerine kavuşurlar.

Hyaluronik asit hacim yaratmak amacıyla elmacık kemiklerine, çeneye ve dudaklara uygulanabilir. Bu sayede dudakların dolgunlaştırılması, yüzde oluşan çizgilerin, kırışıklıkların ve yüz kıvrımlarının gençleşmesi sağlanır.

Hyaluronik Asit Dolgusu

Hyaluronik Asit Dolgu Uygulamaları ile Cilt Gençleştirme Yöntemleri

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.