Hydrageneo

Hydrageneo

Kaplıca suları, yüksek karbondioksit içerikleriyle deride oksijen içeriğini arttırır ve cildin yenilenmesinde mükemmel bir yardımcıdır. Bu iyileştirici etkiden ilham alınarak geliştirilen hydrageneo derinin doğal savunma mekanizmasını tetikler.

Hydrageneo, uygulama yapılan alanda dokuların oksijeninin artması için gereken tetiklemeyi sağlar, bu sayede deri kendini yenileyecek etken maddeleri absorbe edebilir.

Ciltte derin bir arınma sağlayarak cildin yüzeyel katmanlarını temizler. Derinin emiliminin ve oksijeninin artması cildin beslenmesini, nemlenmesini sağlayarak, parlamasına ve sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yol açar. Uygulamanın yapıldığı bölgede kan dolaşımını arttırır, cilt tonu ve yapısında değişim yaratır, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur, ayrıca yüzdeki izleri, güneş ve yaşlılık lekelerini de azaltır. Radyofrekans başlığı ile de ciltte kollajen ve elastik liflerin üretiminin tetiklenmesi sağlanır. Yaklaşık 40 dakika süren uygulama ağrısız ve konforludur.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.