Kişiye Özel Cilt Bakımı

Kişiye Özel Cilt Bakımı

Aromaterapi bitkilerin kök, yaprak ve çiçeklerinin öğütülmesiyle elde edilen yağların kullanılarak yapıldığı bir cilt bakım türüdür. Zihin, beden ve ruhsal (holistik) bütüncül bir terapi görevi gören ve koku ile tedavi anlamına da gelen masaj teknikleri ile desteklenerek yapılan manuel bir bakımdır. Yeni hücrelerin üretilmesine destek verir. Kan ve lenf dolaşımını canlandırır. Cilde canlılık ve parlaklık verir. Aynı zamanda koku ve zengin aromaları ile psikolojik ve fizyolojik olarakta rahatlatır. Aroma terapi ile yapılan cilt bakımının amacı cildin masaj ve yağlar sayesinde kan dolaşımını iyileştirerek ürünlerin etkinliğini arttırmaktır. Bu sayede cilt çok daha derin nemlendirilmiş olur.

Aromaterapi cildin su yani daha fazla nem ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz danışanlarımıza önerdiğimiz bir bakımdır. Kişiye özel olarak planlanan bu bakım tüm cilt tipleri için uygundur. Eş zamanlı derin bir cilt temizliği ve sonrasında aromaterapi yapılabilir. Farklı cihazlar ile kombine edilebilir. Örneğin; geneo bakımı sonrası uygulanan aromaterapik cilt bakımı ile cildin daha fazla nem kazandığını gözlemlemekteyiz.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.