Kol Sarkması Morpheus 8 Tedavisi

KOL GERME

Kol sarkması nedir? Neden olur?

Kol cildi hızlı kilo alıp verenlerde veya daha önce kol kaslarını çalıştıran spor yapıp daha sonra sporu bırakanlarda gevşeyebilir ve zamanla sarkma gözlenebilir. Menapoz döneminde kolların yağlandığı ve selülitli bir görünümü olduğu gözlenebilir. Bu dönemde dirsek çevresinde derin oluklanmalar da başlamaktadır. Kol kasları, kol cildinin gergin görünmesinde önemlidir. Bu nedenle bu saydıklarım sporu hayat biçimi haline getirenlerde daha az görülmektedir.

Kol germe tedavisi

Kol cildinin kırışıklığının tedavisinde de diğer cilt germe tedavilerinde de olduğu gibi, kollajen üretimini arttıracak neştersiz uygulamalar tercih edilir. Bu tedavilerin bir kısmı cilt altına uygulanan aminoasit ve hyaluronik asit kombinasyonundan oluşan enjeksiyonlardır, diğer kısmı ise çeşitli cihaz uygulamalarıdır. Morpheus8 body uygulaması karın cildini germe tedavisinde de bahsettiğim gibi iğneli bir radyofrekans tedavisidir. Uygulama sayısı ve birlikte uygulanacak tedavilerin kombinasyonunu hekimler, fizik muayene sırasında belirleyebilir (bkz. karın germe tedavisi).

Kol germe tedavisinde cilt tedavilerine ek olarak özellikle kişinin biceps ve triceps (iç ve dış kol) kaslarını uygun şekilde güçlendiren egzersiz yapması faydalı olabilir. Ayrıca tıbbi uygulama olarak, haftada 2 veya 3 kas tonusunu ve cildin kasılabilen kollajen liflerini uyaran microplus tedavisi (bkz microplus) destekleyici olabilir. Kol cildi için morpheus 8 body tedavisi, kişinin ihtiyacına göre 3-4 hafta aralarla 3-4 seans yapılabilir.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.