Microplus

Microplus

Microplus ile Bölgesel Zayıflama

Micro plus galvanik akım teknolojisinin, tıbbi olarak geliştirilen elektro terapi cihazıdır. Lokal kilo problemlerinin olduğu yerlerde etkilidir. Selülitin giderilmesini, zayıflamış liflerin bağlayıcı dokularını yenileyip onarmasını sağlar. Bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme, selülit tedavisi ve sıkılaşma amaçlı uygulanır. Uygulama yapılacak bölgeye iletkenlği arttırmak amacıyla jel sürülür, manuel olarak belirli yönlerde uygulama yapılır. Uygulama sıklığı haftada 1-2 ve toplam 4-8 seans olacak şekilde planlanır.Seans süresi 20 ila 40 dakika arasındadır. İdame tedavi kişinin spor ile destekleyip desteklememesi veya ihtiyacı doğrultusunda planlanır.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.