Sağlıklı Bronzlaşmanın Sırları Nelerdir?

Sağlıklı Bronzlaşmanın Sırları Nelerdir?

Cildimizde melanin isimli pigmentler bulunmaktadır. Cilt rengini veren bu pigmentler herkeste farklı miktarda bulunur. Bu nedenle açık renkli tenden esmer tene kadar 7 farklı cilt rengi vardır.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız…

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 • 1
  1 answers
  ASIM 27.08.2021 23:51:23

  Merhaba Betül hocam. Güneşte kollarım 1.derece güneş yanığı oldu. Eski haline nasıl getirebilirim? alt ve üst kolum farklı renkte şuan

  1
  • doktor
   27.08.2021 23:51:34

   Merhaba Bu gibi durumlarda hastayı görmeden bir tedavi planlamak oldukça zordur. Ne zaman oldu,hangi ilaç kullanıldı, yanığın derecesi,durumu ve benzeri şekilde ki durumları bilmeden bir şey söylemek pek doğru olmaz. İstanbul’da yaşıyorsanız muayene etmek ve gerekli tedavi planını oluşturmaktan mutluluk duyarım. Sevgiler

 

Uzman Dr. Betül Şengör, ameliyatsız yüz germe teknikleri (Scarlet S, Geneo), kırışıklık tedavisi, dolgu (hyaluronik asit) uygulamaları üzerine yoğun çalışmaktadır. Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında 2002 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.