Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Hızlı kilo alıp verme, yaş alma nedeniyle cilt dokusunda sarkmalar meydana gelir. Özellikle 30’lu  yaşlarda cilt incelmeye başlar,  ve  yavaş yavaş yanaklardaki yağ dokusunda kayıplar olur. Bu kayıplar yüzde sarkmalara ve çökmelere neden olur.

Yanak Dolgusu zamanla elmacık kemiklerinde oluşan çökmeyi gidermek, uygulandığı bölgeye hacim kazandırmak ve yüzün orantılı bir görünüme kavuşmasına sağlamak amacıyla uygulanır

enjekte edilen hayluronikasit ile çene ve alın orantısı dengelenir, göz altında oluşan çöküntü giderilir,  yüze çok daha genç ve dinamik bir ifade katılır. . Ortalama 30 dakika süren işlem sonrası kısa sureli ödem ve morluk görülebilir, yaklaşık 3 gün içinde düzelir. Yanak dolgusu uygulaması sonrasında optimum sonuç 3 hafta sonra görülmeye başlar , etkisi 9 ile 12 ay arasında surer.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018 - 2022

Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.