Yanak Dolgusu

Yanak Dolgusu

Hızlı kilo alıp verme, yaş alma nedeniyle cilt dokusunda sarkmalar meydana gelir. Özellikle 30’lu  yaşlarda cilt incelmeye başlar,  ve  yavaş yavaş yanaklardaki yağ dokusunda kayıplar olur. Bu kayıplar yüzde sarkmalara ve çökmelere neden olur.

Yanak Dolgusu zamanla elmacık kemiklerinde oluşan çökmeyi gidermek, uygulandığı bölgeye hacim kazandırmak ve yüzün orantılı bir görünüme kavuşmasına sağlamak amacıyla uygulanır

enjekte edilen hayluronikasit ile çene ve alın orantısı dengelenir, göz altında oluşan çöküntü giderilir,  yüze çok daha genç ve dinamik bir ifade katılır. . Ortalama 30 dakika süren işlem sonrası kısa sureli ödem ve morluk görülebilir, yaklaşık 3 gün içinde düzelir. Yanak dolgusu uygulaması sonrasında optimum sonuç 3 hafta sonra görülmeye başlar , etkisi 9 ile 12 ay arasında surer.

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır. Soru & Cevap (Sorularınız Doktorumuz veya Asistanı tarafından cevaplanmaktadır.
 

Uzman Dr. Betül Şengör, ameliyatsız yüz germe teknikleri (Scarlet S, Geneo), kırışıklık tedavisi, dolgu (hyaluronik asit) uygulamaları üzerine yoğun çalışmaktadır. Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında 2002 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

Copyright ­© 2018 - 2023

Telefon

Telefon

WhatsApp

WhatsApp

Bize Ulaşın
Kapat
Bu site MFC Teknoloji tarafından yapılmıştır.