Sağlıklı Bronzlaşmanın Sırları Nelerdir?

Cildimizde melanin isimli pigmentler bulunmaktadır. Cilt rengini veren bu pigmentler herkeste farklı miktarda bulunur. Bu nedenle açık renkli tenden esmer tene kadar 7 farklı cilt rengi vardır.

Yazının Devamı İçin Tıklayınız…

 

Bu yorumlar firmamızdan bağımsız bir şekilde kullanıcılar tarafından yapılmıştır.

Soru & Cevap

 • 28 Mart 2019
  ASIM

  Merhaba Betül hocam. Güneşte kollarım 1.derece güneş yanığı oldu. Eski haline nasıl getirebilirim? alt ve üst kolum farklı renkte şuan 🙂

 • 04 Nisan 2019
  Betül Şengör

  Merhaba
  Bu gibi durumlarda hastayı görmeden bir tedavi planlamak oldukça zordur. Ne zaman oldu,hangi ilaç kullanıldı, yanığın derecesi,durumu ve benzeri şekilde ki durumları bilmeden bir şey söylemek pek doğru olmaz. İstanbul’da yaşıyorsanız muayene etmek ve gerekli tedavi planını oluşturmaktan mutluluk duyarım.
  Sevgiler

Görüşlerinizi bildiriniz.

Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan estetik cerrahi operasyonlara ait bilgi, görüntü ve yorumlar bilgilendirme amaçlıdır. Tanı, tedavi ve takip yöntemlerindeki kesin karar hekim tarafından verilecektir. Sitemizde yer alan operasyonların tümü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanları tarafından hastanede gerçekleştirilmektedir. Burdaki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir.

Copyright ­© 2018